Palety i wózki, Kontenery układane gniazdowo , Składowanie małych części, Opakowania zbiorcze, Kontenery układane w stos, Kontenery składane

Concertina Box

image

Wiele firm posiada ograniczoną przestrzeń, więc zaprojektowaliśmy modułowe kontenery o prostych ściankach, które są bardzo pojemne w użyciu, ale szybko i prosto składają się na płasko, oszczędzając do 80% miejsca. „Concertina Box” posiadają zabezpieczenia w postaci specjalnych uszczelnień, które chronią nie tylko wieko, ale również ściany kontenera.

Maxifold

image

Pojemne kontenery, które dzięki możliwości układania ich na płasko oszczędzają do 80% miejsca. Kontenery Maxifold współpracują z asortymentem Maxinest poprzez użycie ruchomych progów, które występują także jako mechanizm blokujący, gdy znajdują się w ustawionej pozycji.

XLXS

image

Kontener XLXS został zaprojektowany do sprzedaży detalicznej owoców i warzyw. Produkt występuje w trzech rozmiarach, każdy zaprojektowany tak, by był łatwy do wypełnienia, a dodatkowo był ergonomiczny w użyciu. Kontener XLXS spełnia standardy ISO.

XLXS jest skonstruowany z polimerów, które w 100% nadają się do przetworzenia. Jak wiele produktów LINPAC Allibert kontener XLXS może być wyposażony w technologię oznakowania. 

Kontener składany - Galia

image

Wiele firm posiada ograniczoną przestrzeń, więc modułowe bardzo pojemne kontenery o prostych ściankach, które można szybko i prosto złożyć, aby zaoszczędzić do 80% miejsca.

Kontener skadany Galia jest przystowany do pracy z europaletami.

Eureka

image

Układane kontenery – światowej klasy wół roboczy, zaadoptowany w licznych sektorach przemysłu i używane w niezliczonych operacjach na całym świecie. Układane kontenery Eureka są lekkie i zdolne do wydajnej logistyki przemysłowej.

Układane kontenery z pokrywą - Euro

image

Układane kontenery – światowej klasy wół roboczy, zaadoptowane w licznych sektorach przemysłu i używane w niezliczonych operacjach na całym świecie. LINPAC Allibert oferuje wszechstronny modułowy asortyment układanych eurokontenerów z przymocowanymi pokrywami dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Układane eurokontenery

image

Ten asortyment produktów jest obecnie powszechny i funkcjonalnie wszechstronny, co sprawia, że niemożliwe jest opisanie przeciętnych bądź typowych sytuacji ich wykorzystania. Są one uniwersalnie przyjmowane, jako układane kontenery do przemysłowych i inżynieryjnych zastosowań.

Galia

image

Układane kontenery – światowej klasy wół roboczy, zaadoptowane w licznych sektorach przemysłu i używane w niezliczonych operacjach na całym świecie. Asortyment modułowych kontenerów Galia jest wykorzystywany przez przemysł samochodowy.

LWB

image

Układane kontenery – światowej klasy wół roboczy, zaadoptowane w licznych sektorach przemysłu i używane w niezliczonych operacjach na całym świecie. Asortyment modułowych kontenerów Galia jest wykorzystywany przez przemysł samochodowy.

KLT

image

Układane kontenery – światowej klasy wół roboczy, zaadoptowane w licznych sektorach przemysłu i używane w niezliczonych operacjach na całym świecie. KLT jest zatwierdzony przez VDA, modułową rodzinę kontenerów lekkich i wytrzymałych wykorzystwanych w przemysłowych zastosowaniach.